Mamy to! Złoto i srebro w przekąskach należy do nas!

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze. To wydarzenie, w którym wybierane są nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej z największym potencjałem.

Celem badania jest wyróżnienie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach z sektora branży FMCG. W jaki sposób wybierani są laureaci? Uczestnicy plebiscytu nominowani są przez Jury, składające się z przedstawicieli sieci spożywczych, stacji paliw, sieci drogerii, aptek oraz hurtowni. Zadaniem jurorów jest osobiste przetestowanie zgłoszonych produktów oraz ocena ich potencjału rynkowego.

Na finałowym podium stanęły dwie linie Mamut Polska. W kategorii Słone przekąski złoto zdobyła linia Grzanek, a srebro linia Sucharków.

Warto wspomnieć, że dla naszej firmy to już kolejne wyróżnienie w plebiscycie Perły Rynku. W 2019 r. naszą firmę nagrodzono za linię Skorporów oraz Panierów roślinnych, zaś w 2018 r. za ciastka biszkoptowe Mamutki oraz Panier z ciecierzycy.

Projekt „Perły Rynku” jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych projektów, organizowanych nieprzerwanie od 2006 roku, dlatego wyróżnienie jakie zdobyliśmy podczas tegorocznej edycji jest dla naszej firmy tak ważne.

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.