Nowość! TOSTERS, czyli gotowe tosty z czekoladą mleczną

A gdyby tak, mieć zawsze przy sobie niewielki toster? Taki, który zmieści się do kieszeni, torebki i plecaka. Wciskasz guzik i po chwili hop – wyskakuje tost!

Z drugiej kieszeni wyjmujesz krem czekoladowy. Smarujesz tego tosta i już wiesz jak smakuje przyjemność! Rzeczywistość bywa czasami piękniejsza niż marzenia!

Nie musisz nosić ze sobą tostera. Marka Mamut rusza ze słodką przekąską. Nowa propozycja to TOSTERS, czyli idealnie opieczone na rumiano, gotowe, chrupiące tosty, oblane mleczną czekoladą.

Można je zjeść w drodze do pracy, zabierać do szkoły, podzielić się nimi przyjaciółmi, albo pochrupać do serialu.

Hop! Rzecz prosta, już masz tosta!

TOSTERS to propozycja, dla wszystkich, którzy prowadzą dynamiczny tryb życia. Produkt powstał z myślą o tych, którzy potrzebują szybkiego śniadania, pędzą do pracy lub na uczelnie. Marka Mamut Polska proponuje gotowe rozwiązanie, dzięki któremu nie potrzeba kupować pieczywa tostowego oraz kremu czekoladowego.

Szybkie śniadanie – w aucie lub przy ekranie

Przekąska charakteryzuje się wygodnym opakowaniem, które z radością można schować do torebki lub plecaka i ruszyć w podróż. TOSTERS są świetną przekąską w trakcie jazdy autem do pracy lub dłuższą podróż. – mówi Bartłomiej Łata, koordynator marketingu Mamut Polska.

Oblane czekoladą tosty z pewnością sprawdzą się jako słodki towarzysz przy oglądaniu premiery ulubionego serialu, a także jako uzupełnienie energii podczas wycieczki w góry lub po długim zimowym spacerze.

Rozwój kategorii przekąsek

Warto wspomnieć, że TOSTERS to kolejna jesienna nowość od Mamut Polska S.A. Marka stawia na nowości i rozwija kategorię przekąsek. Od niedawna w ofercie są także chrupiące przekąski – Dragon Fingers o smaku kimchi oraz Irbis Fingers o smaku rozmarynu z solą himalajską.

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.