Dołącz do naszego zespołu!

Filarem naszej firmy są ludzie, dlatego stawiamy na inwestycje w kadrę pracowniczą oraz jej ciągły rozwój.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w oddziale i zakładzie produkcyjnym Mamut Polska S.A.

OGŁOSZENIA NA WWW.PRACUJ.PL

                                  REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, pomorskie, mazowieckie, łódzkie, podkarpackie.

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów marki Mamut do dystrybutorów, lokalnych sieci sklepów oraz kluczowych PSD w kanale tradycyjnym w wybranym obszarze Polski,
  • negocjowanie warunków handlowych i listy asortymentowej z dystrybutorami oraz
    lokalnymi sieciami sklepów,
  • ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi dystrybutorów,
  • optymalizacja działań sprzedażowych, dzięki ustaleniom centralnym w kanale tradycyjnym.

Wymagania:

  • minimum 5 – letnie doświadczenie pracy w branży FMCG na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz czytania ze zrozumieniem treści,
  • merytoryczne przygotowanie do pracy z Klientem oraz planowanie działań,
  • znajomość technik negocjacji,
  • aktywna znajomość rynku FMCG oraz kategorii produktowej,
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do podróży służbowych,
  • warunek konieczny: dołączenie CV, listu motywacyjnego oraz udzielenie odpowiedzi na 6 pytań ankiety rekrutacyjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie stałe + system premiowy,
  • praca w trybie zdalnym,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy z floty BMW, laptop, telefon),
  • możliwość pracy w ambitnym, skoncentrowanym na celach zespole,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  • finansowe pakiety świąteczne.

1. Ile lat pracowałeś na podobnym stanowisku?
2. Jakie są Twoje oczekiwania finansowe netto?
3. Kiedy możesz rozpocząć pracę?
4. Wymień lokalne sieci sklepów, z którymi współpracowałeś centralnie w ostatnich 5 latach.
5. Wymień swój dotychczasowy zakres odpowiedzialności we współpracy z dystrybutorami.
6. Wymień tematy/obszary szkoleń handlowych, w których chciałbyś uczestniczyć.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych, listu motywacyjnego oraz odpowiedzi na pytania na adres e-mail: rekrutacja@mamutsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

1.

KEY ACCOUNT MANAGER

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów marki Mamut oraz marek własnych do sieci handlowych kanału nowoczesnego na terenie Polski,
  • negocjowanie warunków handlowych, budżetów promocyjnych oraz kontraktów in out z sieciami handlowymi w kanale nowoczesnym,
  • skuteczna aktualizacja cenników.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

 Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie stałe + system premiowy
  • praca w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • narzędzia pracy (samochód służbowy z floty BMW, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • pakiet medyczny
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • finansowe pakiety świąteczne

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: kadry@mamutsa.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • praca związana z produkcją środków spożywczych
  • przygotowanie materiałów do produkcji
  • sortowanie i pakowania wyrobów gotowych
  • sporządzanie ciast piekarskich

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane spożywcze)
  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowych atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia)
  • świąteczne nagrody pieniężne
  • Multisport
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: kadry@mamutsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze