Dołącz do naszego zespołu!

Filarem naszej firmy są ludzie, dlatego stawiamy na inwestycje w kadrę pracowniczą oraz jej ciągły rozwój.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w oddziale i zakładzie produkcyjnym Mamut Polska S.A.

OGŁOSZENIA NA WWW.PRACUJ.PL

OGŁOSZENIA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO WE WROCŁAWIU

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • praca związana z produkcją środków spożywczych

  • przygotowanie materiałów do produkcji

  • sortowanie i pakowania wyrobów gotowych

  • sporządzanie ciast piekarskich

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane spożywcze)

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowych atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia)

  • pakiet medyczny

  • pakiet ubezpieczeniowy

  • świąteczne nagrody pieniężne

  • Multisport

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: kadry@mamutsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”