Nowość! duuuże Grzanki – ogrom przyjemności

Mamut Polska rozwija linie grzanek. W portfolio marki pojawiła się nowość – duuuże Grzanki z pieprzem i duuuże Grzanki cebulowe. 

duuuże Grzanki to wypieczone na rumiano, idealnie chrupiące kostki, które sprawdzą się jako dodatek do ulubionej zupy krem. Posypane na wierzch sałatki, nadadzą jej chrupkości. Złociście wypieczone sprawią, że potrawa nabierze wyrazistego smaku.

duuuże Grzanki są wypiekane z dodatkiem cennego oleju rzepakowego, według starannie dobranej receptury. Grzanki marki Mamut są źródłem kluczowego dla prawidłowej diety błonnika pokarmowego. 

Wygodne opakowanie z zamknięciem

Nie trzeba tracić środków i czasu na zakup dodatkowego pojemnika do domowej spiżarni. Nowe wypieki od marki Mamut mają wygodne, funkcjonalne opakowanie ze struną. Opakowanie otwórz/zamknij pozwala zamknąć folię bez użycie klipsów zaciskowych i zostawić porcję na następny posiłek.

Przekąska w ciągu dnia

duuuże Grzanki to nie tylko doskonały dodatek do dań na gorąco i na zimno. Są także świetne solo, jako słona przekąska do pochrupania w ciągu dnia. Wielu doceni duuuże Grzanki jako mniej kaloryczną alternatywę dla chipsów.

 

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.