Mamut dla Szlachetnej Paczki

Święta to czas spokoju, radości i nadziei. Nie każdy jednak spędzi je tak, jak pokazują telewizyjne reklamy – w ciepłym domu, przy obficie zastawionym stole, z pięknie zapakowanymi prezentami pod choinką. Postanowiliśmy przed tym szczególnym czasem, jakim są Święta Bożego Narodzenia wesprzeć najbardziej potrzebujących, których marzenia nie są odległe od rzeczywistości. Czasem tymi marzeniami są jedynie żywność albo podstawowe środki czystości.

Nasi pracownicy zorganizowali zbiórkę dla chorej na stwardnienie rozsiane Pani Bożeny oraz jej syna Michała, który zmaga się z niewydolnością nerek. Choroba pana Michała uniemożliwiła mu pracę, a dodatkowo każdy dzień poświęca swojej przemieszczającej się na wózku mamie. Rodzinie nie pomaga nikt inny. Pani Bożena z synem są zdani jedynie na siebie.  

W ciągu kilku dni zorganizowaliśmy zbiórkę dla potrzebującej rodziny, w trakcie której uzbieraliśmy niemalże 2 tysiące złotych, wyposażenie do kuchni, środki czystości oraz żywność. Pani Bożena i Pan Michał otrzymali także paczki wypełnione naszymi produktami. Całkowita wartość Szlachetnej Paczki wyniosła ponad 2 tysiące złotych.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom! Dzięki współpracy i doskonałej koordynacji (tu szczególne podziękowania dla Działu Technologii i Działu Jakości) udało się przygotować Szlachetną Paczkę na czas.

Warto pamiętać, że największymi prezentami są troska oraz szczera i dobrowolna pomoc. Wierzymy, że prezenty przygotowane z myślą o konkretnych osobach potrafią czynić cuda.

Historia Pani Bożeny i Pana Michała pod linkiem: 
https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/49989/787


Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.