Mamut na międzynarodowych Targach Anuga!

Międzynarodowe Targi Anuga 2019 odbyły się w Kolonii w dniach 5 – 9.10.2019. To jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w Europie w kalendarzu branżowym. Tegoroczna edycja to ponad 7400 wystawców ze 100 krajów oraz 160 000 zwiedzających. Uczestnicy prezentowali swoje koncepcje w sektorach takich jak: zdrowa żywność, napoje, mięsa, mrożonki, nabiał, pieczywo, gorące napoje oraz catering. Program targów składał się z wysokiej jakości specjalnych pokazów i imprez, które były atrakcją tegorocznych targów w Kolonii.

Przedstawiciele naszej firmy spotkali się ze strategicznymi kontrahentami oraz zaprezentowali nowości w ofercie naszej firmy.

To była wyjątkowo owocna edycja Anugi, nasze stoisko odwiedziła ogromna ilość klientów, którzy bardzo pozytywnie odebrali produkty z naszego portfolio. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się Bułka Tarta Wrocławska, Grzanki oraz Panier z Ciecierzycy.

Tragi to również niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertami najważniejszych producentów i dystrybutorów żywności, którzy wyznaczają trendy dla sektora spożywczego na najbliższe lata.

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.