Pracownicy Mamuta dla Szlachetnej Paczki 

Grudzień to dla wielu z nas okres intensywnej pracy zarówno prywatnie, jak i zawodowo, ale to również miesiąc ze Szlachetną Paczką.

Planując organizację wydarzenia nikt z nas, nie spodziewał się tak dużego zaangażowania ze strony naszych pracowników.

Nasz wybór padł na Pana Franciszka, 37-letniego mężczyzny cierpiącego na chorobę powodującą zakrzepy, która doprowadziła do amputacji obu nóg. Dziś Pan Franciszek porusza się na wózku inwalidzkim, niestety stan zdrowia utrudnia podjęcie pracy. Dlatego też planuje podjąć kurs komputerowy, dzięki któremu praca z domu zaoszczędzi mu wielu niedogodności związanych z przemieszczaniem się.

Zbiórka trwała tydzień, jej wyniki były fantastyczne i przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas akcji udało na się zebrać łącznie ponad 2 000 zł! Zebrane środki przeznaczyliśmy na zakup lodówki, pościeli, ręczników, środków czystości i artykułów spożywczych.

Pan Franciszek otrzymał również paczkę wypełnioną naszymi produktami.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom akcji. Udowodniliśmy, że w grupie jest siła i chęć pomagania innymi, a razem możemy uszczęśliwić potrzebujących. Kto wie może i my będziemy kiedyś potrzebować pomocy, dobrze wtedy na swojej drodze spotkać takie osoby jak WY.

DZIĘKUJEMY!!!

 

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.