Mamut na największym festiwalu dla bloggerów

Lato rozpoczęliśmy od udziału w See Bloggers – największym festiwalu twórców internowanych w Polsce. TAK, TAK – INTERNET RZĄDZI! W wydarzeniu wzięło udział 2 500 wpływowych ludzi – bloggerów, instagramerów, youtuberów i celebrytów budujących opinię Polaków w sieci. 

Gwiazdy Internetu gościły na naszym stoisku firmowym, gdzie miały okazje poznać nowości marki Mamut. To dla nas ważny moment, ponieważ wdrażamy do sprzedaży nowe opakowania i chcemy o nich komunikować. Tradycyjnie już, zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne pod hasłem „Z ogródka na talerz”. Poprowadził je Łukasz Konik, szef kuchni znany m.in. z programów TV „Pytanie na  Śniadanie” oraz „Master Chef”. Założeniem spotkania było zapoznanie influencerów z marką oraz pokazanie, jak wiele zastosowań mają nasze produkty. A gdy jeszcze połączymy je z owocami lub warzywami, można szybko wyczarować z nich pyszne i zdrowe potrawy. Co znalazło się w menu? M.in. bruchetta ze skorporem, roladka z cukinii z twarogiem w zielonej panierce (wystarczy Panier z ciecierzycy zblendować z natką pietruszki i zielony puder gotowy), pad thai z wędzonym tofu i warzywami oraz krem jaglano-orzechowy z czekoladą, mini beziki z malinami. Może brzmi tajemniczo, ale zapewniamy – było wyśmienite.

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji.